READYTASK

Портал готових презентацій PowerPoint

  Порівняльна характеристика Сави та Михайла Федорчуків

  Розділ: Твори / Українська література Дата публікації: 18-02-2016    
  3
  Сава та Михайло Федорчуки є головними героями соціально-психологічної повісті Ольги Кобилянської "Земля".
  Хоч Михайло і Сава були рідними братами, але вони були зовсім різними психологічними типами.
  Михайло був ззовні схожим на батька, перейняв від нього емоційну спокійність, любов до землі та худоби, працьовитість. Він був найчеснішим хлопцем на селі, багато матерів хотіли мати його за зятя. Михайло з дитинства допомагав батькові по господарству, а з шістнадцяти років вже був його правою рукою. Його дуже любила худоба, він ставився до неї лагідно, з розумінням. Але Михайло мав м яке серце і не міг витримати ті знущання, що випали на нього в війську.
  Сава ж був схожим на матір, перейняв від неї велику емоційність так нестриманість. Він також, як Михайло, фізично сильний, але менший у плечах. Характер Сави дуже відрізнявся від характеру старшого брата. Він був лінивим, не любив працювати по господарству, був жорстоким та егоїстичним. Сава любив полювати на тварин, стріляючи в них з рушниці. Його тягнуло в дім Григорія, він любив там випити та покурити, адже вдома йому такого не дозволялося. А ще він був закоханий у доньку Григорія, Рахіру. Яка була двоюрідною сестрою Сави і одружитись з нею було б гріхом. Про це йому постійно говорили батьки та брат. Сава не міг терпіти поради та підказки, які постійно давав Михайло. Йому здавалося, що брат йому докучає, що це не його справи і лізти в них він не має права. А Михайло ставився до Сави не як до брата, а як батько до сина. Це дуже обурювало Саву.
  Навіть в дитинстві брати були різними. ще будучи малим, Сава виявляв жорстокість. Одного рауз він упіймав джмеля і засунув його хлопчику за пазуху. Цей вчинок навіть не викликав у нього докорів сумління, адже Сава не хотів вибачитись.
  Батьки часто приводили Михайла в приклад Саві. Сава заздрив своєму братові, ненавидів його, розумів, що працьовитому братові віддадуть землю, а не йому. Саме тому Сава скоїв страшний злочин - братовбивство.
  Незважаючи на те, що брати були протилежними психологічними типами, вони обоє мали слабки характер. Сава був заздрісним і вередливим, а Михайло не міг витримати жорстокості.
  Аналізуючи характер братів, ставлення до отчуючих, до землі та праці, до життєвих цінностей в цілому, можна зробити висновок, що Михайло та Сава Федорчуки - протилежні психологічні типи.
  Залишайте свої коментарі
  Намагайтеся викладати свої думки грамотно і лаконічно

  Введіть код:
  оновити, якщо не видно кодуЯк часто Ви створюєте презентацію?

Корисна інформація

Шановні користувачі сайту readytask.ho.ua, якщо вам сподобався данний проект, Ви маєте можливість фінансово підтримати данний сайт для подальшого його розвитку.
Надсилайте внески на вказані реквізити:
WMU: U371673198583
WMZ: Z344077943074
WMR: R283795016179
Дякую за підтримку.
По всім питанням: readytask@mail.ru
Календар публікацій

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Copyright © ReadyTask.ho.ua 2014-2017